שיווק חנות טבק בגוגל – איזה קידום לעשות?

היום כמעט כל בעל או בעלת עסק מבינים את החשיבות של שיווק העסק בדיגיטל. ניתן למכור ולשווק כמעט כל מוצר או שירות וכך להגיע לרמת חשיפה גבוהה, לפנות לקהלי היעד שלנו וכך להגדיל את אחוז המכירות. שיווק חנות טבק בגוגל יכול להיעשות בשתי דרכים עיקריות:

 

שיווק חנות טבק בגוגל באמצעות קידום אורגני וממומן

בין אם אתם מוכרים טבק, מאפרות ומצתים, סיגריות אלקטרוניות או גריינדרים, שיווק חנות טבק בגוגל בשיטה האורגנית מתחלק לכמה שלבים עיקריים. השלב הראשון הוא קודם כל הקמת חנות וירטואלית דרכה נוכל למכור את המוצרים שלנו. כדי לבנות חנות כזו חשוב לעשות סקר שוק קצר ולהבין את ההבדלים בין הקמת חנות אי קומרס על מערכת קוד פתוח כמו וורדפרס למשל לבין קוד סגור כמו וויקס למשל.

 

לכל מערכת יש את היתרונות אל מול החסרונות שלה כמובן. בשלב הבא, לאחר שהחנות בנויה בין אם בשיטת עשה זאת בעצמך ובין אם בעזרת מומחה לבניית חנויות אי קומרס עלינו לבצע מחקר מילות מפתח דרכו נדע איזה ביטויים אנחנו רוצים לקדם. את הביטויים הללו נקדם בעזרת תכנים איכותיים, בלוג מקצועי וכמובן קישורים חיצוניים דרך אתרים אחרים בתחום שלנו או בתחומים מקבילים. קידום אורגני לוקח זמן ולכן נדרשת סבלנות רבה. כמובן שיש עוד המון פעולות שיש לבצע בתהליך קידום אורגני כמו למשל להקפיד על טעינת דפים מהירה, שיווק ברשתות חברתיות ועוד.

קידום ממומן בגוגל

לעומת השיטה האורגנית, קידום ממומן בגוגל של קידום חנות טבק בשיטה הממומנת מתבצע על ידי הקמת קמפיינים בגוגל מה שנקרא גם Pay Per Click. אנו בוחרים את ביטוי המפתח שדרכו אנו מקימים את הקמפיין והתשלום הוא על כל לחיצה של גולש ולא לפי חודש או משהו כזה. ככל שהתחום שלנו יותר תחרותי והביטוי יותר מבוקש, כך המחיר של הקמפיין עולה.

 

הנקראים ביותר
שיווק דיגיטלי לסטארטאפ

בכל שנה נסגרים עשרות, לפעמים מאות סטארטאפים, רק כאן בישראל. למעשה, רק חברה אחת מתוך כמה מאות חברות, באמת מצליחה, עומדת בכל

פרסום כתבה באתר
מעוניין לפרסם כתבה
עם קישור לאתר שלך?