שיווק עמותות ברשת – איך מבצעים זאת בפועל?

בעלים של עמותה? נמצאים בתהליך של הקמת עמותה? שואלים את עצמכם איך לפרסם ולשווק את העמותה שלכם כדי לקבל יותר תרומות, ליצור חשיפה ולהגיע לכמה שיותר אנשים מתאימים? בשורות הבאות נציג בפניכם איך ניתן לבצע שיווק עמותות ברשת בכמה צעדים יחסית פשוטים.

 

שיווק עמותות ברשת – השלב הראשון

הקמת עמוד פייסבוק הוא השלב הראשון. דרך הקמה של עמוד פייסבוק מקצועי בו תציגו את מהות העמותה, הפעילות שלה, התהליכים שהיא עושה בפועל, בעלי המקצוע שלוקחים בה חלק, המתנדבים וכדומה, תוכלו לקבל חשיפה אדירה ולהגיע לקהלי היעד שלכם גם בהיבט של אנשים להם אתם רוצים לעזור, גם בגיוס מתנדבים לפעילות בעמותה עצמה וגם בהיבט של גיוס כספים ותרומות. למשל, אם אתם בתהליך של הקמת פנימיה שהיא חלק מעמותה, תוכלו לקרוא לעמוד על שם הפנימיה, לספר בעמוד לאילו קבוצות של ילדים ובני נוער הפנימיה מתאימה, להציג את הפעילויות השונות, להעלות תכנים, סרטונים ועוד.

הקמת האתר הוא השלב השני

אחרי שהקמתם עמוד פייסבוק והוא נחשב ליחסית פעיל עם כמה אלפי עוקבים, תוכלו להמשיך הלאה ולהשקיע בהקמת אתר תדמית. באתר יהיה עליכם לספר על העמותה, איפה היא נמצאת, מי הקים אותה ולמה, מה הערכים עליה היא מבוססת, מה פעילות המתנדבים ומה מטרות העמותה. למשל לעמותות העוסקות בחלוקת מזון לאוכלוסיה מתחת לקו העוני המטרה לשפר את איכות החיים של אותן משפחות ולמנוע מצבי רעב וחיים בחוסר כבוד. לאחר שתקימו את האתר תוכלו להתחיל לקדם אותו הן באופן אורגני והן באופן ממומן, בהתאם לתקציב שלכם. ניתן גם לשווק את העמותה דרך קבוצות וואצ‘אפ רלונטיות, דרך ניוזלטרים ברשימת תפוצות מייל ודרכים נוספות הרלוונטיות לקהלי היעד שלכם.

הנקראים ביותר
עיצוב לוגו מקצועי לעסק

על עיצוב לוגו לעסק הפוסט הבא יעסוק בנושא עיצוב לוגו לעסק, איך הוא בעצם יכול לשרת אותנו, והכי חשוב, מה הופך לוגו

בניית אתר איקומרס לכל עסק

בניית אתר איקומרס בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה אשר צוברת עוד ועוד תאוצה, ולא בכדי – בניית אתרי איקומרס. מהו אתר איקומרס

בניית חנות מקוונת – עכשיו!

על בניית חנות מקוונת רוב האנשים בישראל נמצאים, לצערנו, בגירעון מתמיד. כלומר, המשכורת נגמרת עוד הרבה לפני שהם מסיימים את כל ההוצאות

מי אמר אתר תדמית ולא קיבל?

מהו אתר תדמית ואת מי הוא משמש? כאשר אנו מתייחסים למילה תדמית, הדבר הראשון שעולה לנו לראש הוא דימוי. כלומר איך האדם

פרסום כתבה באתר
מעוניין לפרסם כתבה
עם קישור לאתר שלך?