איך למצוא משרות בתחום של שיווק הייטק ?

ישראלים רבים מחפשים כיוון חדש. חלקם לא מרוצים ממקום העבודה שלהם, חלקם לא מרגישים סיפוק, חלקם פשוט רוצים לשנות או להוסיף לחיים שלהם משהו קצת יותר מעניין. אחד התחומים היותר מעניינים, תחום שכל הזמן מתפתח עם הזמן ומשתנה, תחום מתגמל בהיבט הכלכלי ותחום שאפשר לצמוח, לגדול ולהתקדם בו הוא התחום של שיווק הייטק. הנה כמה מהמשרות המבוקשות ביותר בתחום הזה:

  • רפרנט שיווק דייגטלי לניהול פרסומים שיווקיים
  • אחראי אוטומציה שיווקית לאתרי אינטרנט
  • מנהל שיווק
  • טכנאי הנדסה אלקטרוני
  • מומחה דיגיטל לשיווק ברשתות חברתיות
  • ועוד…

 

טיפים ששווה להכיר למציאת עבודה בתחום

נתי דוידי– יזם מוכר בתחום הייטק טוען כי כאשר הוא מחפש עובדים חדשים, הוא שם דגש דווקא על יכולות ותכונות אופי קיימות ולאו דווקא על ניסיון. לכן, בקורות החיים אותם אתם מגישים הוא מציע: ”הציגו פרויקטים, מיזמים ותהליכים מהותיים בהם לקחתם חלק והדגישו את החוזקות שלכם בצורה פשוטה, ברורה אך מסקרנת.“ המטרה שלכם לגרום למגייס למשרה לרצות לראות אתכם. לא יודעים לכתוב קורות חיים בצורה משכנעת? היעזרו באיש מקצוע המתמחה בתהליך הזה. ניתן גם פשוט לגשת לאתרים בהם יש הצעות לכל מיני משרות בתחום ואז לחקור על המשרות שמעניינות אתכם באופן יותר ספציפי. עוד שיטה היא לדבר עם אנשים שאתם מכירים או להצטרף לקבוצות פייסבוק רלוונטיות ודרכן לחקור את הנושא.

 

קורסים והכשרות מהירות בתחום

היום יש כל כך הרבה סוגים של קורסים והכשרות בתחום ההייטק בין אם מדובר על שיווק באופן ספיציפי ובין אם אתם רוצים להרחיב את הידע והיכולות שלכם לכיוונים נוספים בתחום. לפני שאתם נרשמים למכללה, מסלול או הכשרה כזו או אחרת, חשוב להבין מה בדיוק אתם מחפשים, לשים את האצבע לגבי אילו משרות הייתם רוצים לנסות להתקבל אחרי שתסיימו את ההכשרה, לברר על מקום מתאים בהיבט המקצועי ורק אז לקבל החלטה.

כל הסיבות להצטרף לתחום של שיווק בהייטק

  1. תחום מרתק, מסקרן שכל הזמן משתנה ואנחנו יכולים להשתנות ביחד איתו.
  2. אינספור אפשרויות בהיבט של משרות בהן ניתן להשתלב.
  3. תנאים מתגמלים, שכר גבוה.
  4. אפשרויות קידום מהירות.

 

לסיכום, אם אתם מחפשים כיוון חדש ורוצים להתפתח, קראו ולמדו עוד על התחום הזה של שיווק בהייטק. יש המון חברות שמגייסות כל הזמן ללא הפסקה ויחסית בקלות תוכלו לעשות הסבה מקצועית לתחום שלא נראה כאילו הוא הולך להיעלם מכאן בעשור הקרוב.

הנקראים ביותר
שיווק דיגיטלי לסטארטאפ

בכל שנה נסגרים עשרות, לפעמים מאות סטארטאפים, רק כאן בישראל. למעשה, רק חברה אחת מתוך כמה מאות חברות, באמת מצליחה, עומדת בכל

פרסום כתבה באתר
מעוניין לפרסם כתבה
עם קישור לאתר שלך?