הכול על גוגל לעסק שלי Google My Business

גוגל לעסק שלי לשירות בעלי העסקים

גוגל לעסק שלי או Google My Business  הינו כלי חינמי שיכול להגדיל בעשרות אחוזים את רמת החשיפה של העסק שלכם ולסייע גם לנושא קידום אתרים אורגני. בעזרת הכלי הזה ניתן להעביר לגולשים מידע פרקטי ואמין עליכם שיופיעו כבר בתוצאות החיפוש עצמן, עוד מבלי שאותו גולש בכלל בחר האם להיכנס לאתר שלכם או לאתר מתחרה.

 

מדוע כדאי לי להשתמש בגוגל לעסק שלי?

למעשה, היתרון המובהק של גוגל לעסק שלי בא לידי ביטוי בכך שגוגל עצמה מאפשרת לבעלי עסקים להופיע במקומות הראשונים במנוע החיפוש בתוצאות של חיפוש גיאוגרפי מקומי מבלי ליצור קשר ישיר למקומות האמיתיים שלהם בתוצאות האורגניות. למשל, אם יש לי עסק של חנות המוכרת מוצרים לחיות מחמד בתל אביב, מספיק שגולש יחפש ’חנות חיות בתל אביב‘ והוא כבר יכול לקבל את המידע הרלוונטי לו הוא זקוק. יתרון נוסף של שימוש בכלי המדהים הזה הוא שאם אנחנו יודעים איך לנצל אותו בצורה נכונה, בחיפושים מסוימים העסק שלנו יתפוס קרוב ל-50% מהמסך וזה כמובן נתון שמשחק לטובתנו.

איזה מידע אני יכול לקבל על עסקים שעושים שימוש בגוגל לעסק שלי?

  1. מיקום העסק – מיקום גיאוגרפי מדויק של העסק כולל הסתכלות במפה.
  2. תמונות – ניתן להיחשף לתמונות הקשורות לעסק.
  3. ביקורות – המלצות, ביקורות שנכתבו על העסק ועל בעלי המקצוע שפועלים בו.
  4. שעות הפעילות – ניתן להבין האם העסק אותו אנו מחפשים פתוח או סגור ברגעים אלה ממש ובאילו שעות העסק עובד.

 

כדאי לדעת!

חשוב לזכור שבמידה ויש עוד עסקים שניצלו את הפלטפורמה לטובתם, יופיעו כמה עסקים על המסך וכאן בעצם נכנסת לתמונה ההבנה שככל שנלמד את הכלי הזה טוב יותר וככל שננצל אותו לטובתנו כך הסיכוי שהוא ישרת אותנו עולה ותורם להגדלת החשיפה וכך גם להגדלת ההכנסות. קיראו עוד על רישום העסק בגוגל לעסק שלי.

 

 

הנקראים ביותר
קידום אתרים לרופאים ומטפלים

קידום אתרים לרופאים ומטפלים נחשבת היום לאחת האסטרטגיות הטובות ביותר לשיווק ופרסום העסק שלנו. אם יש לך אתר תדמיתי, עמוד בפייסבוק או

פרסום כתבה באתר
מעוניין לפרסם כתבה
עם קישור לאתר שלך?