איביי הקניון הגדול בעולם מדריך למתחילים

איביי הוא השוק המקוון הגדול בעולם שבו אנשים יכולים לקנות ולמכור כמעט כל דבר.

זהו מקום ליזמים למצוא הצלחה על ידי בניית עסקים משלהם, למשפחות גישה לפריטים שקשה למצוא במחירים מעולים, ולקונים ברחבי העולם למצוא מוצרים ייחודיים ובמחיר סביר.

איביי היא חברה שהוקמה בשנת 1995. היא קיימת כבר יותר מ-20 שנה והיא הפכה להיות אחד מאתרי המסחר האלקטרוני הפופולריים בעולם. eBay התחיל את דרכו כאתר מכירות פומביות מקוון שבו אנשים יכלו לקנות ולמכור פריטים. עכשיו, זה הפך להרבה יותר מזה. זה שוק שבו אנשים יכולים לקנות ולמכור כל מה שהם רוצים, מבגדים, רהיטים ועד מכוניות.

איביי הפך לפופולרי כל כך מכיוון שהיה אחד האתרים הראשונים מסוגו כשהחל בשנת 1995. היו אתרים רבים אחרים כמו eBay, אבל אף אחד מהם לא הציע למכירה מגוון רחב כל כך של פריטים במחירים כל כך נמוכים.

חנויות איביי למכירה

איביי היא פלטפורמה לקנייה ומכירה של מוצרים. זהו אחד מהשווקים המקוונים הפופולריים ביותר בעולם. החברה נוסדה בשנת 1995 על ידי פייר אומידיאר כאתר מכירות פומביות עולמי, עם מטה בסן חוזה, קליפורניה.

החברה מספקת רישומים מסווגים בחינם, אך מציעה גם שירות רישום בסגנון מכירה פומבית בשם eBay Marketplace: שבו המוכרים יכולים לרשום את הפריטים שלהם למכירה לקונים.

החברה פועלת מאז 1995 וכיום היא שווה כ-54 מיליארד דולר.

איביי הוא אחד מאתרי הקניות המקוונים הפופולריים ביותר עבור קונים ומוכרים. זהו השוק המקוון הגדול בעולם והוא גדל בקצב מהיר בשנים האחרונות.

האתר מחולק לשתי קטגוריות עיקריות: חנויות eBay ו-eBay Classifieds.

הראשונה היא חנות מקוונת בה ניתן לרכוש פריטים חדשים ממוכרים, בעוד שהאחרונה מכילה מגוון פריטי יד שניה הנמכרים על ידי אנשים פרטיים או על ידי חנויות מקומיות.

 

 

להלן כמה מהתכונות העיקריות של חנויות eBay:

1) מכירות פומביות: מוכרים יכולים לרשום את הפריטים שלהם בפורמט בסגנון מכירה פומבית, מה שאומר שהם קובעים את המחירים והכמויות שלהם בעצמם, כמו גם לציין פרק זמן לביצוע ההצעות. ההצעה הגבוהה ביותר בסוף זוכה.

איביי הוא שוק פופולרי לקנייה ומכירה של פריטים. אתה יכול לקנות או למכור כל דבר, החל ממכונית ועד זוג נעליים.

אתה יכול גם להשתמש באיביי כדי למכור פריטים משלך, כולל הבית או העסק שלך.

כדי להתחיל, עליך להירשם לחשבון ולאחר מכן ליצור רישום.

הרישומים מורכבים מחלקים שונים: תיאור המוצר, כותרת, מחיר ופרטי משלוח.

הרישום שלך יפורסם באתר כאשר הוא יהיה מוכן.

אז אתה מחכה לקונים פוטנציאליים שימצאו אותו!

קורס זה ילמד אותך את היסודות של eBay ויאפשר לך להתחיל למכור פריטים באינטרנט. הקורס מיועד להסתיים תוך פחות משעה.

קורס איביי ילמד אותך את היסודות של eBay ויאפשר לך להתחיל למכור פריטים באינטרנט. מומלץ מאוד לעבור קורס כזה לפני שמתחילים לסחור בפלטפורמה בכדי להצליח לממש את הפוטנציאל שלך כבעל חנות באיביי.

קורס זה מיועד למי שמעוניין ללמוד כיצד למכור באיביי. זה ילמד אותך את היסודות של פלטפורמת eBay, כמו גם כיצד לרשום פריטים, לנהל את הרישומים שלך ולקבל תשלום.

איביי הוא מקום שבו אתה יכול למצוא כל דבר, החל ממכונית משומשת ועד גיטרה וינטג'.

הנקראים ביותר
שיווק דיגיטלי לסטארטאפ

בכל שנה נסגרים עשרות, לפעמים מאות סטארטאפים, רק כאן בישראל. למעשה, רק חברה אחת מתוך כמה מאות חברות, באמת מצליחה, עומדת בכל

פרסום כתבה באתר
מעוניין לפרסם כתבה
עם קישור לאתר שלך?